Informační systém

Bakaláři

Změny v rozvhu

Suplování

Přehled pro žáky

Rozvrh hodin

Kontakty pro rodiče

Kontakty

Nejnovější aktuality

Nadcházející události

 

Slavnostní vyhlášení se konalo dne 5. 10. 2019 v areálu Klášterů v Českém Krumlově, kde byl pro účastníky připravený dopolední grafický workshop a malé občerstvení. Všichni účastníci i se svými doprovody mohli dále navštívit grafické výstavy v Č. Krumlově i grafické sympozium – sjezd Spolku sběratelů přátel a exlibris, kde se mohli podívat a inspirovat se nejen českou, ale i světovou grafickou tvorbou.

Kamile k jejímu úspěchu gratulujeme a přejeme jí hodně štěstí v jejím dalším studiu na SUPŠ sv. Anežky České.

1. diplom - vla...
2. kamila vlach...
3. pozvnka
4. kamila - ped...


"Kdyby se člověk přiučil každou hodinu byť jen jediné poučce nějaké vědy, jen jedinému pravidlu řemeslné práce, jen jedinému půvabnému příběhu z dějin anebo přísloví (a že to lze zcela bez námahy, je zřejmé), jak veliký, ptám se, z toho vzejde poklad vzdělání?"

- Jan Amos Komenský


 

Dětský pěvecký sbor

logo carmina

Dětský folklórní soubor

logo barovace

Projekty

logo spp

logo czk


Pro zaměstnace školy: technická podpora - e-mail - www administrace