Mezinárodní dětská a studentská grafická výtvarná soutěž exlibris „Český Krumlov, Rožmberkové – stavby, řemesla a tradice“

Ve školním roce 2018/2019 se žáci loňské 9. A, B, kteří navštěvovali hodiny užitých výtvarných činností, zapojili do Mezinárodní dětské a studentské grafické soutěže exlibris „Český Krumlov, Rožmberkové – stavby, řemesla a tradice“. Žákyně Kamila Vlachová z loňské 9. B se se svým linorytem „Jízda pánů z Růže“ umístila v kategorii ZŠ na krásném 2. místě.

 

Slavnostní vyhlášení se konalo dne 5. 10. 2019 v areálu Klášterů v Českém Krumlově, kde byl pro účastníky připravený dopolední grafický workshop a malé občerstvení. Všichni účastníci i se svými doprovody mohli dále navštívit grafické výstavy v Č. Krumlově i grafické sympozium – sjezd Spolku sběratelů přátel a exlibris, kde se mohli podívat a inspirovat se nejen českou, ale i světovou grafickou tvorbou.

Kamile k jejímu úspěchu gratulujeme a přejeme jí hodně štěstí v jejím dalším studiu na SUPŠ sv. Anežky České.

1. diplom - vla...
2. kamila vlach...
3. pozvnka
4. kamila - ped...


Pro zaměstnace školy: technická podpora - e-mail - www administrace