Informační systém

Bakaláři

Změny v rozvhu

Suplování

Přehled pro žáky

Rozvrh hodin

Kontakty pro rodiče

Kontakty

Nejnovější aktuality

Nadcházející události

ve které bylo zapsáno 109 soutěžních výkonů v kategoriích zpěv, folklór, tanec, instrumentální hra a scénický projev. Carmína soutěžila v mládežnické kategorii sborového zpěvu a získala 1. místo. Jitce Šimkové byla udělena cena nejlepšího sbormistra soutěže.

Odborná porota nominovala ze všech 109 soutěžních výkonů jen 9 nejlepších účastníků na galavečer, kde proběhla soutěž o hlavní cenu Grand Prix, tj. soutěž o absolutní vítězství. Sbor potvrdil svoji uměleckou úroveň a doslova vybojoval hlavní cenu soutěže Grand Prix. Je to už 4. Grand Prix, kterou si Carmína za svou 13-tiletou existenci vyzpívala. Gratulujeme všem žákům naší školy, kteří nás v Berlíně tak bravurně reprezentovali. Jsou to: ze 7.A Anna Jakešová, z 8.A Kateřina Burešová, Tereza Kadlecová a Anna Tomsová.


"Kdyby se člověk přiučil každou hodinu byť jen jediné poučce nějaké vědy, jen jedinému pravidlu řemeslné práce, jen jedinému půvabnému příběhu z dějin anebo přísloví (a že to lze zcela bez námahy, je zřejmé), jak veliký, ptám se, z toho vzejde poklad vzdělání?"

- Jan Amos Komenský


 

Dětský pěvecký sbor

logo carmina

Dětský folklórní soubor

logo barovace

Projekty

logo spp

logo czk


Pro zaměstnace školy: technická podpora - e-mail - www administrace