Informační systém

Bakaláři

Změny v rozvhu

Suplování

Přehled pro žáky

Rozvrh hodin

Kontakty pro rodiče

Kontakty

Nejnovější aktuality

Nadcházející události

Vážení rodiče,

dovolte nám vyjádřit naše stanovisko k plánované středeční stávce. Nesouhlasíme s neplněním vládních slibů a mediální dezinformací veřejnosti o růstu platů ve školství. Chápeme postoj mnoha škol a ČMOS, ale k této stávce se formou uzavření školy nepřipojíme. Provoz MŠ, ZŠ a ŠD bude beze změn.


"Kdyby se člověk přiučil každou hodinu byť jen jediné poučce nějaké vědy, jen jedinému pravidlu řemeslné práce, jen jedinému půvabnému příběhu z dějin anebo přísloví (a že to lze zcela bez námahy, je zřejmé), jak veliký, ptám se, z toho vzejde poklad vzdělání?"

- Jan Amos Komenský


 

Dětský pěvecký sbor

logo carmina

Dětský folklórní soubor

logo barovace

Projekty

logo spp

logo czk


Pro zaměstnace školy: technická podpora - e-mail - www administrace