Nejnovější aktuality

 • V rámci celoročního projektu " Poznáváme naše město" jsme 12. 11. navštívili českobudějovickou radnici a s odborným výkladem pana Jiřího Míchala jsme si prohlédli i nejzajímavější budovy na náměstí. (viz fotogalerie)

   

  poznvme msto 1

   
 • Dne 28. listopadu se uskutečnil tradiční charitativní vánoční jarmark. Výtěžek akce se zastavil na částce 34 179 Kč,

  Číst dál...

   
 • Vážení rodiče, v sekci "Přijímačky na SŠ" byly aktualizovány informace pro budoucí školní rok 2020-2021.

   
 • Život dětem srdečně a s úctou děkuje dětem, rodičům a zaměstnancům ZŠ a MŠ J. Š. Baara

  Číst dál...

   

Nadcházející události

 • Tento týden probíhá na škole charitativní sbírka na pomoc Fondu Sidus, jež podporuje léčbu vážně nemocných dětí. Žáci si mohou zakoupit výrobky za 10-50 Kč. Více informací zde: https://www.fondsidus.cz/

   
 • Zveme rodiče našich budoucích prvňáčků na informativní schůzku. Uskuteční se ve čtvrtek 13. 6. od 17:00 hodin ve sborovně v přízemí školy. Účast je důležitá!

   
 • Srdečně zveme rodiče a další zájemce na tradiční školní akademii, která se koná v naší škole 27.5. Podrobnosti najdete na plakátu v příloze.

   
 • Srdečně zveme všechny zaměstnance, rodiče, bývalé žáky a další zájemce na XI. reprezentační ples školy. Koná se v KD Beseda 1.3.2019 od 19 hodin. Lístky zakoupíte ve škole u p.uč. Skleničkové (1.A). Plakát v příloze.

   

Uveďte prosím e-mailovou adresu, zaregistrovanou s vaším uživatelským účtem. Na tuto adresu vám bude zasláno vaše uživatelské jméno.


 "Kdyby se člověk přiučil každou hodinu byť jen jediné poučce nějaké vědy, jen jedinému pravidlu řemeslné práce, jen jedinému půvabnému příběhu z dějin anebo přísloví (a že to lze zcela bez námahy, je zřejmé), jak veliký, ptám se, z toho vzejde poklad vzdělání?"

Jan Amos Komenský

Dětský pěvecký sbor

logo carmina

Dětský folklórní soubor

logo barovace

Projekty

logo spp

logo czk

 


Pro zaměstnace školy: technická podpora - e-mail - www administrace