Informační systém

Bakaláři

Změny v rozvhu

Suplování

Přehled pro žáky

Rozvrh hodin

Kontakty pro rodiče

Kontakty

Nejnovější aktuality

Nadcházející události

která bude věnována Centru Bazalka, o. p. s. Žáci 5.C se zúčatnili vzdělávacího projektu České spořitelny Abeceda peněz - o financích hravě, kde se naučili hospodařit s penězi a svůj následný výtěžek z jarmarku věnovali na konto Wildlife Safari parku Dvůr Králové. Všem zúčastněným děkujeme za organizaci, pomoc i návštěvu.

 


"Kdyby se člověk přiučil každou hodinu byť jen jediné poučce nějaké vědy, jen jedinému pravidlu řemeslné práce, jen jedinému půvabnému příběhu z dějin anebo přísloví (a že to lze zcela bez námahy, je zřejmé), jak veliký, ptám se, z toho vzejde poklad vzdělání?"

- Jan Amos Komenský


 

Dětský pěvecký sbor

logo carmina

Dětský folklórní soubor

logo barovace

Projekty

logo spp

logo czk


Pro zaměstnace školy: technická podpora - e-mail - www administrace