Informační systém

Bakaláři

Změny v rozvhu

Suplování

Přehled pro žáky

Rozvrh hodin

Kontakty pro rodiče

Kontakty

Nejnovější aktuality

Nadcházející události

Ve vybíjené byla nejúspěšnější děvčata z 9.B, druhé místo obsadila 7.B a třetí 8.A. Ve florbalu chlapci z 9.B navázali na své úspěšné spolužačky a v turnaji zvítězili. Druhé místo vybojovali žáci 7.A a třetí příčku obsadila třída 8.B.

Všem sportovně aktivním i fandícím žákům děkujeme za účast.


"Kdyby se člověk přiučil každou hodinu byť jen jediné poučce nějaké vědy, jen jedinému pravidlu řemeslné práce, jen jedinému půvabnému příběhu z dějin anebo přísloví (a že to lze zcela bez námahy, je zřejmé), jak veliký, ptám se, z toho vzejde poklad vzdělání?"

- Jan Amos Komenský


 

Dětský pěvecký sbor

logo carmina

Dětský folklórní soubor

logo barovace

Projekty

logo spp

logo czk


Pro zaměstnace školy: technická podpora - e-mail - www administrace