Úspěchy žáků a školy

Velkého úspěchu v celorepublikové výtvarné soutěži Šťastné stáří očima dětí, do které jsme se zapojili v loňském školním roce, dosáhl Michal Vojta z IX. B. Přečtěte si více a fotky a diplom si prohlédněte zde!

V červnu školního roku 2016/17 skládalo 11 žáků naší školy zkoušky Cambridge YLE, úroveň Starters a Movers.

Žáci naší školy se i letos zapojili do výtvarné soutěže, kterou vyhlašuje organizace THEIA – krizové centrum o. p. s. Letošní téma znělo – „Co je to agrese?“ Žáci se tak pokusili vyjádřit, co si pod pojmem agrese představují.

Krásné 3. místo obsadila se svojí prací Kamila Vlachová ze 7. B. Dne 21. 06. 2017 se zúčastnila slavnostního předávání hodnotných cen v obřadní síni českobudějovické radnice. Gratulujeme!!! Fotografie z předání cen i diplom si prohlédněte v příloze!

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (Vlachová Kamila - web.jpg)Pamětní list[ ]125 kB
Stáhnout tento soubor (Soutěž 1.jpg)foto1[ ]117 kB
Stáhnout tento soubor (Soutěž 2.jpg)foto2[ ]156 kB

Ve středu 21. 6. byli na českobudějovické radnici oceněni žáci naší školy za úspěchy v soutěžích: Laura Votřelová (3.A), Jakub Justin (5.A), Natálie Skalkošová (5.B), Sophie Lexová (6.A), Karolína Žáková (6.A), Tereza Pýchová (8.B) a Nela Dušáková (9.A). Všem blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy! V příloze jsou fotky.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (ocenení 1.jpg)foto1[ ]105 kB
Stáhnout tento soubor (ocenení 2.jpg)fot 2[ ]76 kB
Stáhnout tento soubor (ocenení 3.jpg)foto 3[ ]83 kB

Carmína se stala lauerátem sborového soutěžního festivalu v Moskvě.

Jste zde: Domů Základní škola Aktivity a fotogalerie Úspěchy žáků a školy