Úspěchy žáků a školy

Michael Kaňka (9.A) - Dne 13.10 a 14.10 se zúčastnil závodů Středisek talentované mládeže v Taekwondu ITF. Získal tři zlaté medaile. Dvě menší jsou z týmových soutěží, ze speciálních technik (T-ki) a sestav (Tul). Větší, těžší i zdobenější medaile je za jednotlivce v soutěži sestav (Tul).  Michaelovi k velkému úspěchu blahopřejeme! Medaile si prohlédněte v galerii úspěchů.

DPS Carmína  byl vybrán do mezinárodní sborové soutěže Barvy Prahy. Carmína postoupila do 2. kola a získala titul Laureát 1. stupně, pohár, zlaté medaile a speciální cenu poroty za předvedený výkon. Carmíně gratulujeme!

26. 6. 2018 byli oceněni úspěšní žáci školy za reprezentaci školy a města v žákovských vědomostních, znalostních a dovednostních soutěžích ve školním roce 2017/18. Z rukou 1. náměstka primátora Mgr. Petra Podholy převzali pamětní listy Laura Votřelová (4.A), Vojtěch Prokeš (7.B) a Michael Kaňka (8.A). Oceněným žákům gratulujeme! Pamětní listy naleznete v galerii.

Krajské kolo soutěže 27. ročníku výtvarné a literární soutěže Evropa ve škole bylo zaměřeno na téma Přemýšlej, na čem staví Evropa. Žáci Andrea Doležalová, Jan Luxík, Monika Podlahová a Zuzana Vávrová z 9. B a Nikol Bursová a Tadeáš Joza z 9. A získali se svým grafickým souborem ve výtvarní části soutěže čestné uznání ve III. kategorii. Za své práce obdrželi diplom a věcné ceny. Všem úspěšným žákům blahopřejeme!

Diplom a jejich grafické práce – linoryty – si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Koncertní oddělení Carmíny se právě úspěšně vrátilo ze zahraničního zájezdu ze Švédska, Finska, Estonska.

Jste zde: Domů Základní škola Aktivity a fotogalerie Úspěchy žáků a školy