Úspěchy žáků a školy

I v letošním školním roce se žáci naší školy zapojili do soutěže Požární ochrana očima dětí. Denis Klepsatel z 8. B obsadil v literární části okresního kola 3. místo. Kamila Vlachová z 9. B získala ve výtvarné části okresního kola 2. místo a v krajském kole se následně umístila na 3. místě. Vítězům blahopřejeme!

Diplomy si můžete prohlédnout v galerii.

Oblastního kola soutěže mladých zdravotníků se 15. 5. na českobudějovickém výstavišti úspěšně zúčastnily 2 týmy za I. st. a 2 týmy za II. st. naší školy. Družstva z II. st. získala 3. a 5. místo, družstva z I. st. obsadila 5. a 9. místo. Všem zapojeným žákům a vyučujícím děkujeme za zodpovědnou přípravu a blahopřejeme k úspěchu!

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (WP_20190515_023.jpg)společné foto[zdravotnická soutěž]1829 kB

Anna Jakešová (6.A) získala 1. místo v krajském kole literární soutěže Evropa ve škole. Blahopřejeme! Diplom najdete v příloze.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (Evropa-ve-skole-KK-Jakesova6A-web.jpg)diplom[A.Jakešová]152 kB

Ve čtvrtek 30.4. se dvě družstva žáků naší školy zúčastnila dopravní soutěže mladých cyklistů. V mladší kategorii získalo krásné 4. místo družstvo 5.A ve složení A. Čejková, A. Scharf, K. Čaniga a A. Turek. Ve starší kategorii získalo družstvo ve složení R. Farková, V. Vávrová (8.B), L. Macák a M. Šindelář (8.A) skvělé 2. místo. V celkovém hodnocení jednotlivců vybojovala V. Vávrová 2. místo. Všem blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy. Diplomy najdete ve fotogalerii.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (DS_starsi_druzstva.pdf)výsledková listina[2. místo-starší žáci]110 kB
Stáhnout tento soubor (DS2019_mladsi_druzstva.pdf)výsledková listina[4. místo-mladší žáci]117 kB

Dne 8. dubna 2019 se konalo okresní kolo pěvecké soutěže Jihočeský zvonek. Naši školu reprezentovali čtyři žáci.V kateorii sólo se ve zlatém pásmu se umístili Laura Votřelová (5.A) a Vojtěch Prokeš (8.B), ve stříbrném pásmu Sophie Lexová (8.A) a Karolína Školková (5.A). V kateorii duo se dvojice Sophie Lexová a Vojtěch Prokeš  umístila ve stříbrném pásmu. Všem účastníkům blahopřejeme! Diplomy si prohlédněte ve fotogalerii, v příloze je společné foto úspěšných žáků.

Stáhnout tento soubor (jihocesky-zvonek-web.jpg)JIhočeský zvonek[foto]136 kB
Jste zde: Domů Základní škola Aktivity a fotogalerie Úspěchy žáků a školy