Úspěchy žáků a školy

3. místo ve výtvarné soutěži

Žáci naší školy se i letos zapojili do výtvarné soutěže, kterou vyhlašuje organizace THEIA – krizové centrum o. p. s. Letošní téma znělo – „Co je to agrese?“ Žáci se tak pokusili vyjádřit, co si pod pojmem agrese představují.

Krásné 3. místo obsadila se svojí prací Kamila Vlachová ze 7. B. Dne 21. 06. 2017 se zúčastnila slavnostního předávání hodnotných cen v obřadní síni českobudějovické radnice. Gratulujeme!!! Fotografie z předání cen i diplom si prohlédněte v příloze!

Stáhnout tento soubor (Vlachová Kamila - web.jpg)Pamětní list[ ]125 kB
Stáhnout tento soubor (Soutěž 1.jpg)foto1[ ]117 kB
Stáhnout tento soubor (Soutěž 2.jpg)foto2[ ]156 kB

Ocenění úspěšných žáků školy na radnici

Ve středu 21. 6. byli na českobudějovické radnici oceněni žáci naší školy za úspěchy v soutěžích: Laura Votřelová (3.A), Jakub Justin (5.A), Natálie Skalkošová (5.B), Sophie Lexová (6.A), Karolína Žáková (6.A), Tereza Pýchová (8.B) a Nela Dušáková (9.A). Všem blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy! V příloze jsou fotky.

Stáhnout tento soubor (ocenení 1.jpg)foto1[ ]105 kB
Stáhnout tento soubor (ocenení 2.jpg)fot 2[ ]76 kB
Stáhnout tento soubor (ocenení 3.jpg)foto 3[ ]83 kB

Velký úspěch Carmíny v Moskvě

Carmína se stala lauerátem sborového soutěžního festivalu v Moskvě.

Číst dál: Velký úspěch Carmíny v Moskvě

Úspěch na pěvecké soutěži Jihočeský zvonek

V pondělí 10. 4. 2017 se žáci naší školy zúčastnili okresního kola pěvecké soutěže Jihočeský zvonek. Velkého úspěchu dosáhla Natálie Skalkošová (5.B), která se umístila ve zlatém pásmu a postupuje do krajského kola soutěže. Úspěšné byly také další žákyně - Sophie Lexová, Karolína Žáková (6.A) a Tereza Pýchová (8.B), které se umístily v kategorii sólového zpěvu ve stříbrném pásmu. Všem soutěžícím blahopřejeme! Diplom vítězky naleznete v příloze, ostatní ve fotogalerii úspěchů.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (skalkošová-jihzvonek.jpg)N.Skalkošová[diplom Jihočeský zvonek]532 kB

Výtvarná soutěž Lesy a příroda kolem nás

V měsíci březnu se konala do výtvarná soutěž Lesy a příroda kolem nás. Naši školu reprezentovali žáci Bohdalová L. (6. B), Vávrová V. (6. B), Jandovská A. (7. A), Hauerová M. (7. B), Vlachová K. (7. B).

Mezi třemi nejlepšími pracemi v kategorii žáci 5. – 7. tříd ZŠ se umístily Linda Bohdalová ze 6. B a Kamila Vlachová ze 7. B, jejíž práce postupuje do krajského kola.

Soutěžícím blahopřejeme.

Stáhnout tento soubor (Vlachová Kamila.jpg)diplom[Kamila Vlachová]803 kB