Úspěchy žáků a školy

DPS Carmína  byl vybrán do mezinárodní sborové soutěže Barvy Prahy. Carmína postoupila do 2. kola a získala titul Laureát 1. stupně, pohár, zlaté medaile a speciální cenu poroty za předvedený výkon. Carmíně gratulujeme!

26. 6. 2018 byli oceněni úspěšní žáci školy za reprezentaci školy a města v žákovských vědomostních, znalostních a dovednostních soutěžích ve školním roce 2017/18. Z rukou 1. náměstka primátora Mgr. Petra Podholy převzali pamětní listy Laura Votřelová (4.A), Vojtěch Prokeš (7.B) a Michael Kaňka (8.A). Oceněným žákům gratulujeme! Pamětní listy naleznete v galerii.

Krajské kolo soutěže 27. ročníku výtvarné a literární soutěže Evropa ve škole bylo zaměřeno na téma Přemýšlej, na čem staví Evropa. Žáci Andrea Doležalová, Jan Luxík, Monika Podlahová a Zuzana Vávrová z 9. B a Nikol Bursová a Tadeáš Joza z 9. A získali se svým grafickým souborem ve výtvarní části soutěže čestné uznání ve III. kategorii. Za své práce obdrželi diplom a věcné ceny. Všem úspěšným žákům blahopřejeme!

Diplom a jejich grafické práce – linoryty – si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Koncertní oddělení Carmíny se právě úspěšně vrátilo ze zahraničního zájezdu ze Švédska, Finska, Estonska.

Dne 9. dubna 2018 se konalo okresní kolo pěvecké soutěže Jihočeský zvonek. Naši školu reprezentovalo pět žáků. Ve zlatém pásmu se umístili Laura Votřelová (4.A) a Vojtěch Prokeš (7.B), ve stříbrném pásmu Sophie Lexová (7.A) a Tobiáš Richtr (4.A), v bronzovém pásmu Anna Čejková (4.A). Všem účastníkům blahopřejeme! Diplomy si prohlédněte ve fotogalerii, v příloze je společné foto úspěšných žáků.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (zvonek-web.jpg)Jihočeský zvonek 2018[foto]58 kB