Úspěchy žáků a školy

Dne 14. února 2019 se v Domě dětí a mládeže v Českých Budějovicích konalo okresní kolo Konverzační soutěže v anglickém jazyce. Naši školu reprezentovaly žákyně Irena Fenclová ze 7.B a Adéla Janečková z 9.A. V první kategorii (5., 6. a 7. třídy) se Irena Fenclová umístila na vynikajícím 2. místě. Ve druhé kategorii starších žáků (8. a 9. třídy) Adéla Janečková obsadila rovněž krásné 5.- 8. místo. Soutěžícím blahopřejeme!

Vít Šedivý (8.B) - 1. a 2. 9. 2018 vybojoval na mistrovství republiky v kanoistice na kanále v Českém Vrbném v kategorii C2 (debl kanoe) 1. místo ve starších žácích, 2. místo v mužích a 1. místo v soutěži 3 x C2 mix starší žactvo. Viz vystavené diplomy.

Michael Kaňka (9.A) - Dne 13.10 a 14.10 se zúčastnil závodů Středisek talentované mládeže v Taekwondu ITF. Získal tři zlaté medaile. Dvě menší jsou z týmových soutěží, ze speciálních technik (T-ki) a sestav (Tul). Větší, těžší i zdobenější medaile je za jednotlivce v soutěži sestav (Tul).  Michaelovi k velkému úspěchu blahopřejeme! Medaile si prohlédněte v galerii úspěchů.

DPS Carmína  byl vybrán do mezinárodní sborové soutěže Barvy Prahy. Carmína postoupila do 2. kola a získala titul Laureát 1. stupně, pohár, zlaté medaile a speciální cenu poroty za předvedený výkon. Carmíně gratulujeme!

26. 6. 2018 byli oceněni úspěšní žáci školy za reprezentaci školy a města v žákovských vědomostních, znalostních a dovednostních soutěžích ve školním roce 2017/18. Z rukou 1. náměstka primátora Mgr. Petra Podholy převzali pamětní listy Laura Votřelová (4.A), Vojtěch Prokeš (7.B) a Michael Kaňka (8.A). Oceněným žákům gratulujeme! Pamětní listy naleznete v galerii.

Jste zde: Domů Základní škola Aktivity a fotogalerie Úspěchy žáků a školy