Úspěchy žáků a školy

Koncertní oddělení Carmíny se právě úspěšně vrátilo ze zahraničního zájezdu ze Švédska, Finska, Estonska.

Dne 9. dubna 2018 se konalo okresní kolo pěvecké soutěže Jihočeský zvonek. Naši školu reprezentovalo pět žáků. Ve zlatém pásmu se umístili Laura Votřelová (4.A) a Vojtěch Prokeš (7.B), ve stříbrném pásmu Sophie Lexová (7.A) a Tobiáš Richtr (4.A), v bronzovém pásmu Anna Čejková (4.A). Všem účastníkům blahopřejeme! Diplomy si prohlédněte ve fotogalerii, v příloze je společné foto úspěšných žáků.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (zvonek-web.jpg)Jihočeský zvonek 2018[foto]58 kB

V sobotu 24. 3. 2018 se žáci naší školy zúčastnili XV. ročníku Krajské soutěže dětských zpěváků lidových písní Jihočeský zpěváček ve Zvíkovském Podhradí. Dětský folklórní soubor Bárováček a školu úspěšně reprezentovali Laura Votřelová (4.A), Karolína Žáková (7.A) a Vojtěch Prokeš (7.B). Pamětní listy najdete v menu Ocenění - fotogalefie - Úspěchy 2017/18.

Velkého úspěchu v celorepublikové výtvarné soutěži Šťastné stáří očima dětí, do které jsme se zapojili v loňském školním roce, dosáhl Michal Vojta z IX. B. Přečtěte si více a fotky a diplom si prohlédněte zde!

V červnu školního roku 2016/17 skládalo 11 žáků naší školy zkoušky Cambridge YLE, úroveň Starters a Movers.

Jste zde: Domů Základní škola Aktivity a fotogalerie Úspěchy žáků a školy