Úspěchy žáků a školy

Anna Jakešová (6.A) získala 1. místo v krajském kole literární soutěže Evropa ve škole. Blahopřejeme! Diplom najdete v příloze.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (Evropa-ve-skole-KK-Jakesova6A-web.jpg)diplom[A.Jakešová]152 kB

Ve čtvrtek 30.4. se dvě družstva žáků naší školy zúčastnila dopravní soutěže mladých cyklistů. V mladší kategorii získalo krásné 4. místo družstvo 5.A ve složení A. Čejková, A. Scharf, K. Čaniga a A. Turek. Ve starší kategorii získalo družstvo ve složení R. Farková, V. Vávrová (8.B), L. Macák a M. Šindelář (8.A) skvělé 2. místo. V celkovém hodnocení jednotlivců vybojovala V. Vávrová 2. místo. Všem blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy. Diplomy najdete ve fotogalerii.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (DS_starsi_druzstva.pdf)výsledková listina[2. místo-starší žáci]110 kB
Stáhnout tento soubor (DS2019_mladsi_druzstva.pdf)výsledková listina[4. místo-mladší žáci]117 kB

Dne 8. dubna 2019 se konalo okresní kolo pěvecké soutěže Jihočeský zvonek. Naši školu reprezentovali čtyři žáci.V kateorii sólo se ve zlatém pásmu se umístili Laura Votřelová (5.A) a Vojtěch Prokeš (8.B), ve stříbrném pásmu Sophie Lexová (8.A) a Karolína Školková (5.A). V kateorii duo se dvojice Sophie Lexová a Vojtěch Prokeš  umístila ve stříbrném pásmu. Všem účastníkům blahopřejeme! Diplomy si prohlédněte ve fotogalerii, v příloze je společné foto úspěšných žáků.

Stáhnout tento soubor (jihocesky-zvonek-web.jpg)JIhočeský zvonek[foto]136 kB

V sobotu 23. 3. 2019 se žáci naší školy - členové Dětského folklorního souboru Bárováček zúčastnili XVI. ročníku krajského kola soutěže dětských zpěváčků ve Zvíkovském podhradí. Tuto soutěž každoročně pořádá Jihočeské folklorní sdružení. Bárováček úspěšně reprezentovali Veronika Civišová (3.A), Karolína Školková, Laura Votřelová (5.A) a Vojtěch Prokeš (8.B).Úspěšným zpěváčkům blahopřejeme a děkujeme také za reprezentaci školy. Diplomy si prohlédněte ve fotogalerii ocenění.

Dne 14. února 2019 se v Domě dětí a mládeže v Českých Budějovicích konalo okresní kolo Konverzační soutěže v anglickém jazyce. Naši školu reprezentovaly žákyně Irena Fenclová ze 7.B a Adéla Janečková z 9.A. V první kategorii (5., 6. a 7. třídy) se Irena Fenclová umístila na vynikajícím 2. místě. Ve druhé kategorii starších žáků (8. a 9. třídy) Adéla Janečková obsadila rovněž krásné 5.- 8. místo. Soutěžícím blahopřejeme!

Jste zde: Domů Základní škola Aktivity a fotogalerie Úspěchy žáků a školy