ZŠ a MŠ J. Š. Baara

České Budějovice krok za krokem

U příležitosti oslav založení města České Budějovice vyhlásila Pedagogická fakulta Jihočeské univerzity  výtvarnou a literární soutěž České Budějovice krok za krokem. Žáci naší školy se zúčastnili v obou kategoriích.

Děti ze školní družiny vytvořily společnou koláž historického jádra města. Žáci ze 4.A poslali do soutěže slohové práce a kresby českobudějovických památek. Dne 9.11. 2015 proběhlo velmi hezké slavnostní předání cen v aule pedagogické fakulty, oceněni byli i naši žáci: kolektiv školní družiny (12 žáků), žáci 4.A  Nela Hofbauerová, Barbora Ježková, Kateřina Burešová, Matěj Turek, Andrea Mačí, Anna Klimešová, Pavel Gebelt, žák 7.B Michal Vojta. Děti byly odměněny hodnotnými cenami ve formě finančních poukazů na nákup výtvarných potřeb a knih.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (České Budějovice 4.A 10 2015 slohy.pdf)literární práce žáků 4.A[Č. Budějovice krok za krokem]179 kB