ZŠ a MŠ J. Š. Baara

Dopravní soutěž mladých cyklistů - 2. a 4. místo

Ve čtvrtek 30.4. se dvě družstva žáků naší školy zúčastnila dopravní soutěže mladých cyklistů. V mladší kategorii získalo krásné 4. místo družstvo 5.A ve složení A. Čejková, A. Scharf, K. Čaniga a A. Turek. Ve starší kategorii získalo družstvo ve složení R. Farková, V. Vávrová (8.B), L. Macák a M. Šindelář (8.A) skvělé 2. místo. V celkovém hodnocení jednotlivců vybojovala V. Vávrová 2. místo. Všem blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy. Diplomy najdete ve fotogalerii.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (DS_starsi_druzstva.pdf)výsledková listina[2. místo-starší žáci]110 kB
Stáhnout tento soubor (DS2019_mladsi_druzstva.pdf)výsledková listina[4. místo-mladší žáci]117 kB
Jste zde: Domů Základní škola Aktivity a fotogalerie Úspěchy žáků a školy Dopravní soutěž mladých cyklistů - 2. a 4. místo