Změna poskytovaných AG testů

MŠMT mění od příštího týdne druh AG testů distribuovaných do škol viz vyhláška ZDE. Žáci se proto budou od příštího týdne (tj. 26. 4. 2021) testovat tímto způsobem - instruktážní video ZDE. Škola se u nejnižších ročníků nebrání  případné pomoci rodičů na testování svých dětí po předešlé domluvě s tř. učitelkou.

Konzultace ohl. čtvrtletní klasifikace

V příloze naleznou rodiče žáků 2. stupně přehled s možnostmi konzultací s jednotlivými vyučujícími na 2. stupni s ohledem na klasifikaci za 3. čtvrtletí školního roku 2020/2021. Veškeré známky z profilových předmětů jsou uvedeny v Bakalářích. Rodiče žáků na 1. stupni obdrží informace od tř. učitelky.

Informace k provozu školy od 12.4.2021

Naposledy aktualizováno 9. 4. v 15.21 h

Od pondělí 12. dubna 2021 se do školy navrátí část žáků. Veškeré informace naleznete v příloze. V ní jsou pro úplnost obsaženy příslušné odkazy zejména na weby MZd a MŠMT.

Prvotní informace k nástupu 1. stupně do školy

1.) Od 12. 4. se vracejí do školy žáci 1. stupně, a to rotačně, tedy vždy jen polovina žáků. Příští týden (tj. od 12. 4.) mají prezenční výuku žáci 1.AB, 3.B a 4. AB, distanční výuku mají žáci 2.AB, 3.A a 5.ABC. V dalším týdnu se vymění.

Číst dál...

ZÁBAVNÉ ONLINE SBOROVÉ HODINY

Carmína, úspěšný a vyhledávaný dětský pěvecký sbor, zve všechny děti a studenty z Č. Budějovic a okolí, které baví zpívat, do svých řad. Nabízíme VSTUP NA ONLINE HODINY SBORU. Více na: https://www.carminacb.cz/carmina-zabavne-online-hodiny/

Nabídka online kroužků pro děti 6-12 let

Více informací se dozvíte níže nebo na
webu https://www.berukrouzky.cz/nase-sluzby/pro-deti/online-krouzky.

Číst dál...

NEPŘEHLÉDNĚTE: Změna termínů přijímaček na SŠ a víceletá gymnázia

Veškeré aktuální informace o termínech zkoušek naleznete v přiloženém souboru. 

 

Aktuálně k obědům pro žáky školy

Provoz naší ŠJ (výdejny obědů) je prozatím zachován. Žáci účastnící se distanční výuky si mohou oběd objednat, vyzvednout a odnést v jídlonosičích denně od 11.30 do 12.30. K tomu je nutné si obědy přihlásit do 13.00 předchozího pracovního dne přes portál strava.cz.

Upozornění pro žáky 1. a 2. ročníku: na dnešní den, tj. 1. 3. 2021 byly obědy odhlášeny (z důvodu zamezení propadnutí plateb).


Pro zaměstnace školy: technická podpora - www administrace - Microsoft Teams - portál Office 365 - e-mail

Prohlášení o přístupnosti