Výuka na ZŠ zrušena - průběžně AKTUALIZOVÁNO

Dle nařízení vlády byla s účinností od zítřka, tj. ST 11. 3. 2020 zrušena výuka na školách do odvolání. Toto opatření se týká nově od PO 16. 3. 2020 i mateřských škol.

Žáci budou dle zadání vykonávat domácí domácí přípravu, popřípadě si doma opakovat a procvičovat probrané učivo. Žádáme proto rodiče, aby sledovali web. aplikaci "Bakaláři", kde budou v nejbližší době upřesněny požadavky vyučujících na domácí přípravu žáků (úkoly, prac. listy, četba, rozsah str. v učebnici atd.). Rodiče, kteří nemají přístup k webu, kontaktují školu telefonicky a/nebo ji navštíví osobně ohl. předání dom. úkolů.

Úřední hodiny po - pá 8.00 - 14.00

Obědy byly všem žákům školy automaticky odhlášeny, jídelna nevaří.

Ruší se kroužek Věda nás baví (min. do 23. 3. 2020).

Informace ohledně ošetřovného pro rodiče dětí do 10 let (žádosti o ošetřovné bude potvrzovat škola): 


Pro zaměstnace školy: technická podpora - e-mail - www administrace

Pro zaměstnace a žáky školy: Microsoft Teams - Portál Office 365 - Pošta