Prvotní informace k nástupu 1. stupně do školy

1.) Od 12. 4. se vracejí do školy žáci 1. stupně, a to rotačně, tedy vždy jen polovina žáků. Příští týden (tj. od 12. 4.) mají prezenční výuku žáci 1.AB, 3.B a 4. AB, distanční výuku mají žáci 2.AB, 3.A a 5.ABC. V dalším týdnu se vymění.

Bude se vyučovat dle rozvrhu, bez výuky RvHv a s upravenými odchody na obědy. Výuka 5. tříd v dalším týdnu bude bez polední přestávky.

2.) Podmínkou prezenční výuky je dodržování nastavených hygienických opatření, používání respirátoru nebo chirurgické roušky. Zaměstnanci školy musí mít respirátory. Další podmínkou prezenční výuky je negativní výsledek antigenního testu, který bude proveden po příchodu do školy. V případě odmítnutí testování, žák má zákaz prezenční výuky, vzdělává se sám doma a jeho absence je považována za omluvenou. Mohou nastat ještě další alternativy - rodiče mohou doložit sami negativní výsledek PCR testu ze zdravotnického zařízení, nebo potvrzení o prodělaném onemocnění do 90 dnů.

3.) Žáci nebo jejich rodiče si musí předem (do 13:00) přihlásit obědy v jídelně, pokud se chtějí stravovat. Žáci na distanční výuce mají i nadále možnost si oběd vyzvednout v čase 11:30 - 12:30.

4.) Školní družina bude v provozu pro přihlášené žáky na prezenční výuce (taky rotačně), ranní družina bude pouze pro žáky 1. nebo 2. tříd. Jinak nelze zajistit homogenitu tříd a skupin.

Zde naleznete instruktážní video k testování žáků: https://www.youtube.com/watch?v=Ls0nrA-Oe20


Pro zaměstnace školy: technická podpora - www administrace - Microsoft Teams - portál Office 365 - e-mail

Prohlášení o přístupnosti