DIGI den a OVOV

Dne 18. 4. 2023 se naši žáci 7. ročníků zúčastnili v pořadí druhého tzv. DIGI dne, který se i letos znovu snažil přiblížit Novou informatiku dětem základních škol. Za naši školu soutěžilo celkem 13 dětí rozdělených do 6 týmů po 2-3 žácích.

Dva týmy se umístily na stupních vítězů, a to v disciplíně Micro:bit blokové programování (za 7.B Šimon Němec, Daniel Svátek a Jan Štěch) a v modelování pro 3D tiskárny (za 7.A Mojmír Fiala a Václav Kalvas). Žáci si odnesli spoustu zajímavých cen a hlavně nových poznatků.

V úterý 25. 4. se na ZŠ Kubatova uskutečnilo okresní kolo soutěže Odznak všestrannosti olympijských vítězů, kde družstvo dívek a chlapců obsadilo 12. místo, z jednotlivců pak Bohumír Češka ze 6.A vybojoval skvělé 2. místo a postoupil do krajského kola. Gratulujeme!


Pro zaměstnace školy: technická podpora - www administrace - Microsoft Teams - portál Office 365 - e-mail

Prohlášení o přístupnosti