POZOR - ZÁPIS NOVĚ 16. a 17. 4.

Původní vyhlášení zápisu se upravuje (viz. příloha):

1. Termín podání přihlášek na portálu http://zapiszscb.c-budejovice.cz se prodlužuje do 10. 4. 2020, dosavadní rezervace se ruší.

2. Podání žádosti o přijetí/odklad: Na základě opatření MŠMT bude zápis organizován bez osobní přítomnosti dětí ve škole a bude upřednostněno podání žádosti bezkontaktním způsobem, a to v době od 1. 4. do 17. 4. 2020. 

Žádost je tedy možné v této době doručit jedním z následujících způsobů:

1. do datové schránky školy – p4emncw

2. e-mailem s s uznávaným elektronickým podpisem – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

3. poštou na adresu školy, nebo vhozením do poštovní schránky školy

4. osobním podáním – jen v nejnutnějších případech, a to v době:

čtvrtek 16. 4. 2020 8 - 16 hodin,

pátek 17. 4. 2020 8 - 14 hodin.

K žádosti je třeba přiložit prostou kopii rodného listu.

K žádosti o odklad doložte doporučující stanovisko školského poradenského zařízení a pediatra.

V případě karantény zákonných zástupců, kteří nemohou využít žádnou z výše uvedených možností, se zákonný zástupce spojí s ředitelem školy a domluví se na postupu zápisu dítěte do ZŠ (možnost dodatečného zápisu). 

Zákonní zástupci, kteří nemají možnost žádost o přijetí nebo odklad vyplnit v elektronickém zápisovém systému http://zapiszscb.c-budejovice.cz/, využijí vytištěné formuláře, které si mohou stáhnout, anebo vyzvednout v kanceláři školy v prac. dnech mezi 8.00 - 14.00. Vyplněné a podepsané je pak bezkontaktně doručí škole.

 


Pro zaměstnace školy: technická podpora - e-mail - www administrace

Pro zaměstnace a žáky školy: Microsoft Teams - Portál Office 365 - Pošta