Zápis bez dětí

Původní vyhlášení zápisu se upravuje:

V souladu s mimořádným opatřením MŠMT bude zápis organizován bez osobní přítomnosti dětí ve škole a bude upřednostněno podání žádosti bezkontaktním způsobem, a to v týdnu od 6. 4. do 9. 4. 2021. Dosavadní rezervace v elektronickém zápisovém systému se ruší!

Žádost o přijetí nebo o odklad školní docházky je tedy možné v této době doručit jedním z následujících způsobů:

1. do datové schránky školy – p4emncw,
  3. poštou na adresu školy, nebo vhozením do poštovní schránky školy, nebo
  4. osobním podáním v kanceláři školy, a to v době:

čtvrtek   8. 4. 2021             8 - 16 hodin,

pátek     9. 4. 2021             8 - 14 hodin.

K žádosti je třeba přiložit prostou kopii rodného listu.

K žádosti o odklad doložte doporučující stanovisko školského poradenského zařízení a pediatra.

V případě karantény zákonných zástupců, kteří nemohou využít žádnou z výše uvedených možností, se zákonný zástupce spojí s ředitelem školy a domluví se na postupu zápisu dítěte do ZŠ (možnost dodatečného zápisu).

Pro zaměstnace školy: technická podpora - www administrace - Microsoft Teams - portál Office 365 - e-mail