Vánoční koncerty DPS Carmína

Adventní koncert Jihočeské univerzity

Dne 13. 12. 2022 od 19:00 hodin se v katedrálním kostele sv. Mikuláše uskuteční Adventní koncert Jihočeské univerzity. O celovečerní vystoupení se postará Českobudějovický dětský pěvecký sbor Carmína. Součástí programu bude slavnostní projev rektora Jihočeské univerzity. Carmína pracuje pod vedením sbormistryně  Mgr. Jitky Šimkové, na klavír doprovází koncertní klavírista Sergey Perepeliatnyk, na violoncello člen Pražské filharmonie - pan Teodor Brcko.
Vánoční koncert Carmíny
Srdečně všechny zveme na Vánoční koncert Carmíny, který se uskuteční 15. 12. 2022 v DK Metropolu v divadelním sále od 18:00 hodin. Připraveny jsou zimní a vánočních písně, koledy, skladby našich i zahraničních autorů. Zazpívá osm oddělení sboru dětí a mládeže ve věku od 4 do 26 let. Součástí programu je křest nového CD Carmíny. Host koncertu - folklórní soubor Bárováček. 
Těšíme se na Vás.
Plakát v příloze.


Pro zaměstnance školy: www administrace - Microsoft Teams - e-mail - vnitřní oznamovací systém - prohlášení o přístupnosti

Informace pro zaměstnance školy