Zápisové lístky - rodiče žáků 9. roč.

Po přijetí žáků na SŠ, SOŠ a gymnázia je zapotřebí na dané škole odevzdat zápisový lístek. Zákonným zástupcům je budeme vydávat v kanceláři školy ve dnech:

27. ledna, 10. února, 17. února a 24. února 2023 vždy v době 7.30 - 14.30.

Pověřeni předáváním jsou Mgr. M. Daňhelová a/nebo Mgr. M. Kadoch. Nezapomeňte si s sebou přinést platný občanský průkaz. Pokud se v uvedených termínech nebudete moci dostavit, domluvte se na jiném přes mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (prosíme ovšem, abyste toho využívali opravdu jen v nezbytných případech).


Pro zaměstnance školy: www administrace - Microsoft Teams - e-mail - vnitřní oznamovací systém - prohlášení o přístupnosti

Informace pro zaměstnance školy